¿Qué es un manual de instrucciones?
Entonces, ¿qué debe contener el manual de instrucciones perfecto?
Sobre todo, un manual de instrucciones Philips 200WS8FS debe contener:
- información acerca de las especificaciones técnicas del dispositivo Philips 200WS8FS
- nombre de fabricante y año de fabricación del dispositivo Philips 200WS8FS
- condiciones de uso, configuración y mantenimiento del dispositivo Philips 200WS8FS
Página 1
Vista-ready widescreen for business productivity Do more, see more on budge t! With h igh resolution and a large, wid e v ie win g a re a, thi s ultra-slim Philips 200W S8 boosts your business productivity — a nd is ready for immediate or future upgr ade to Windows V ista. Designed for maximum productivity • Big, wide screen ideal for v iewing [...]
Página 2
200WS8FS/00 LCD widescreen monitor 20.1" wide WSXGA Specificati ons Product highlights Picture/Display • LCD panel type: 1680 x 1050 pi xels, Anti-glare polariser, RGB vertical stripe • Panel Size: 20.1"/51 cm • Effective viewing area: 433.4 x 270.9 mm • Pixel pitc h: 0.258 x 0.258 mm • Brightness: 300 cd/m² • Contrast ratio [...]