¿Qué es un manual de instrucciones?
Entonces, ¿qué debe contener el manual de instrucciones perfecto?
Sobre todo, un manual de instrucciones Philips 29PT7325 debe contener:
- información acerca de las especificaciones técnicas del dispositivo Philips 29PT7325
- nombre de fabricante y año de fabricación del dispositivo Philips 29PT7325
- condiciones de uso, configuración y mantenimiento del dispositivo Philips 29PT7325
Página 1
Real Flat T ele vision 29PT7325 User manual[...]
Página 2
Página 3
Página 4
Página 5
Página 6
Página 7
Página 8
Página 9
Página 10
Página 11
Página 12
Página 13
Operation User manual-29PT7325 11 F ormat This feature enhances y our viewing pleasure by providing y ou with a choice of two picture formats:- 4:3 and Expand 4:3 . & Press , use the or ke y to select F eatures and pr ess the key . The Featur es menu is displa yed. é Use the key to select F ormat and press the k ey to select 4:3 or Expand 4:3 [...]
Página 14
Página 15
Página 16
Página 17
Página 18
Página 19
Practical information User manual-29PT7325 17 Specification Product type 29PT7325 P ICTURE • Picture scr een diameter : 29” (720 mm) • Visible screen size: 27” (680 mm) • Picture T ube: Real Flat 4:3 • 100 Hz •P r ogr essive Scan (Auto Switching with manual ov erride) • Scan V elocity Modulation • 3D Digital Combfilter • 3:2 Pul[...]