Che cosa è il manuale d’uso?
Quindi cosa dovrebbe contenere il manuale perfetto?
Innanzitutto, il manuale d’uso Electrolux ICON E30WV60EPS dovrebbe contenere:
- informazioni sui dati tecnici del dispositivo Electrolux ICON E30WV60EPS
- nome del fabbricante e anno di fabbricazione Electrolux ICON E30WV60EPS
Pagina 1
9" W ALL-MOUNT CANOPY VENT HOOD FEA TURES Nominal Width Installation T ype Air Discharge Air Delivery (CFM) Blower T ype Controls Infinite-Speed Blower Dual Halogen Lights Dishwasher Safe Stainless Steel Filters Exhaust Duct Duct Required ACCESSORIES 18"- High V ent Duct Cover – PN # ACCVC18-30 12"- High V ent Duct Cover – PN # A[...]
Pagina 2
9" W all-Mount 30" Canopy V ent Hood Specifications • Product W eight – 51 Lbs. • W all-Mount Installation – can only be ducted vertically . • V oltage Rating – 120V / 60 Hz / 15 or 20 Amps • Connected Load (kW Rating) @ 120 V olts = 1.4 kW (For use on adequately wired 120V , dedicated circuit having 2-wir e service with a s[...]