Che cosa è il manuale d’uso?
Quindi cosa dovrebbe contenere il manuale perfetto?
Innanzitutto, il manuale d’uso Extron electronic CTL24LC-2P dovrebbe contenere:
- informazioni sui dati tecnici del dispositivo Extron electronic CTL24LC-2P
- nome del fabbricante e anno di fabbricazione Extron electronic CTL24LC-2P
Pagina 1
Tw o 18 AWG (Red & Black) SuperFlex Jacket Allows for easy installation Plenum Rated Eliminates conduit costs and allows for easy installation CTLP Comm-Link Cont ro l System Cable STP with Drain Tw o 22 AW G conductor (White & Violet) with One 24 AW G tinned copper drain wire Fiber Wr ap Drain Wi re Drain Wi re Tw o Color -Coded 24 AWG Str[...]
Pagina 2
18 AW G (19/30) 0.048" 1.22 mm, Bare Cu 6.2 ohms/ 1k ft 20.3 ohms/ 1 km 22 AW G (7/30) 0.030" 0.76 mm, Bare Cu 14.7 ohms/ 1k ft 48.2 ohms/ 1 km 18 AW G (19/30) 0.048" 1.22 mm, Bare Cu 6.2 ohms/ 1k ft 20.3 ohms/ 1 km 22 AW G (7/30) 0.030" 0.76 mm, Bare Cu 14.7 ohms/ 1k ft 48.2 ohms/ 1 km Alum. F oil (100%) Ti nned Cu Serve (95%) [...]