What is an instruction?
What should a perfect user manual contain?
First and foremost, an user manual of Philips 21HT3411Z should contain:
- informations concerning technical data of Philips 21HT3411Z
- name of the manufacturer and a year of construction of the Philips 21HT3411Z item
- rules of operation, control and maintenance of the Philips 21HT3411Z item
Page 2
21HT3411Z/93 Professional TV 21" real flat Specificati ons Product highlights Picture/Display • Display screen type: Real Flat pi cture tube • Diagon al scree n size: 21 inch / 53 cm • Aspect ratio: 4:3 • Picture pr ocessing: 50 Hz Sound • Output power (R MS): 2 x 3W • Sound System: Mono • Sound Enhancement: Auto Volu me Leveller[...]