What is an instruction?
What should a perfect user manual contain?
First and foremost, an user manual of Sony SDM-HS75P should contain:
- informations concerning technical data of Sony SDM-HS75P
- name of the manufacturer and a year of construction of the Sony SDM-HS75P item
- rules of operation, control and maintenance of the Sony SDM-HS75P item
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Page 7
Page 8
Page 9
Page 10
Page 11
Page 12
Page 13
Page 14
Page 15
Page 16
Page 17
Page 18
Page 19
Page 20
20 Specificat ions SDM-HS75P LCD panel Panel ty pe: a-Si TF T Active Matrix Picture size: 17.0 inch Input signal format RGB operating frequency* Horizon tal: 28–80 kH z (analo g RGB) 28–64 kHz (digital RGB) Vertical: 48–75 Hz ( analog RG B) 60 Hz (digital RGB) Resolutio n Horizon tal: Max .1280 do ts Vertical: Max.1 024 lines Input si gnal le[...]