O que é a instrução?
Então, o que deve conter o manual perfeito?
Primeiro, o manual Electrolux E30EC65ESS deve conte:
- dados técnicos do dispositivo Electrolux E30EC65ESS
- nome do fabricante e ano de fabricação do dispositivo Electrolux E30EC65ESS
- instruções de utilização, regulação e manutenção do dispositivo Electrolux E30EC65ESS
Página 1
36" INDUCTION DROP-IN COOKTOP Configuration FEA TURES Black Vitroceramic Glass Surface 10" Element – 2500W / 3400W 8" Element – 2400W / 3400W 7" Element – 1900W / 2600W 6" Element – 1500W / 1900W Precision T ouch Controls ACCESSORIES Granite Countertop Installation Kit – PN # 903061-9010 Griddle Plate – PN # 318[...]
Página 2
Página 3
Electric Cooktop Installation Over 30" Electric Single W all Oven High standards of quality at Electrolux Home Products, Inc. mean we are constantly working to improve our products. We reserve the right to change specifications or discontinue models without notice. Electrolux Major Appliances, N.A. USA • 250 Bobby Jones Expressway • August[...]