Philips 42PFL3704D
42 pagine 11.6 mb -
Refrigerator
Philips 22PFL3404H/12
47 pagine 9.44 mb -
Refrigerator
Philips LPS 100
2 pagine 0.07 mb -
Philips 42PFL3604H/12
49 pagine 1.17 mb
Un buon manuale d’uso
Che cosa è il manuale d’uso?
Quindi cosa dovrebbe contenere il manuale perfetto?
Innanzitutto, il manuale d’uso Philips 42PFL3704D dovrebbe contenere:
- informazioni sui dati tecnici del dispositivo Philips 42PFL3704D
- nome del fabbricante e anno di fabbricazione Philips 42PFL3704D
- istruzioni per l'uso, la regolazione e la manutenzione delle attrezzature Philips 42PFL3704D
Pagina 2
1 English 9 Connect Devices 27 Connection Over view 27 Select Y our Connection Quality 29 Connect Y our Devices 30 10 T roubleshooting 35 11 Notes for the Use of USB De vices (Available f or 42PFL3704D only) 36 12 Product Information 37 13 W arranty 38 14 Index 39 Contents 1 Notice 4 2 Important 5 Product Information 5 Screen Care 5 Environmental C[...]
Pagina 3
Pagina 4
Pagina 5
Pagina 6
Pagina 7
Pagina 8
Pagina 9
Pagina 10
Pagina 11
Pagina 12
Pagina 13
Pagina 14
Pagina 15
Pagina 16
Pagina 17
Pagina 18
Pagina 19
Pagina 20
Pagina 21
Pagina 22
Pagina 23
22 Disconnect a USB storage device Caution • T o avoid damaging the USB device al ways exit the on-screen menu and wait fi ve seconds before you remo ve the USB device. 1 Press MENU to exit the on-screen menu. 2 W ait fi ve seconds then remove the USB device. View y our pictures on a USB de vice 1 After connecting y our USB device to the TV , p[...]
Pagina 24
Pagina 25
Pagina 26
Pagina 27
Pagina 28
Pagina 29
Pagina 30
Pagina 31
Pagina 32
Pagina 33
Pagina 34
Pagina 35
Pagina 36
Pagina 37
Pagina 38
37 English Connections Component video input with Audio L/R: 32PFL3504D / 32PFL3514D: 1, suppor ting 480i/p, 720p, 1080i 42PFL3704D: 1, suppor ting 480i/p, 720p, 1080i, 1080p @60Hz Composite video input with audio L/R and S-Video: 32PFL3504D / 32PFL3514D: 1 42PFL3704D: 2 HDMI: 3 32PFL3504D / 32PFL3514D: HDMI suppor ting video: 480i/p , 720p , 1080i[...]
Pagina 39
13 W arranty P&F USA Inc., P O B ox 672768 Marietta, G A 3 00 06 LIMITED WARRANTY ONE (1) YEAR WARRANTY COVERAGE: This warranty obligation is limited to the terms as set forth below. WHO IS COVERED: This product warranty is issued to the original purchaser or the person receiving the product as a gift against defects in materials and workmanshi[...]
Pagina 40
Pagina 41
40 40 EN[...]
Pagina 42
A91H5UF 1EMN24999 ★★★★ Printed in USA © 2009 K oninklijk e Philips Electronics N.V . All rights reserved. TELEVISOR A COLOR DE CRIST AL LIQUIDO (LCD) LIQUIDO (LCD) IMAGEN VISIBLE ENERGIA 32PFL3504D 32”(81,28cm) 80,00cm 120V ~ 60Hz 155W 32PFL3514D 32”(81,28cm) 80,00cm 120V ~ 60Hz 155W 42PFL3704D 42”(106,68cm) 106,68cm 120V ~ 60Hz 262W[...]